O nás

Reštaurácia Green Buddha dostal názov podľa farby historického domu, v ktorom sa nachádza, teda zelenej farby. Je to tiež farba prírody, ktorá je príjemná a harmonizuje – čo sú práve tie pocity, ktoré by sme vám chceli „naservírovať.“

Chceme vám však poskytovať hlavne to, kvôli čomu ste k nám prišli – jedlo. Naša filozofia je jednoduchá, umožniť vám vychutnať si špičkový zážitok vďaka našim špičkovým ingredienciám a špičkovým kuchárom. Starostlivosť o vašu spokojnosť nie je pre nás iba marketingovým ťahom, neverili by ste, ako veľmi nám na nej záleží. Pre kuchyňu sú charakteristické tradičné thajské jedlá pripravené netradične – na chuťové preferencie Európanov sú badateľné západné vplyvy.

Spolupracujeme tiež s miestnymi pekárňami a výrobcami, aby sme na váš stôl mohli dať iba tie najúprimnejšie veci, ktoré sa dajú vyrobiť. Pri varení u nás nenájdete polotovary, šmuhy ani skratky – všetko je mimoriadne úprimné, o čom svedčia aj najpozitívnejšie recenzie našich návštevníkov.

Interiér reštaurácie zdobia čisto prírodné materiály – drevo, ratan a textil. Zamestnanci vás usadia do nášho osobne vybraného, ručne vyrobeného dreveného nábytku, prineseného z Chang Mai, Bangkoku, Thajska a Indie. Dizajnéri Green Buddha ho obohatili aj o niekoľko vzácnych kusov starožitného ázijského nábytku, čo je kontrastom k minimalistickému štýlu, v ktorom je celá koncepcia spoločnosti prevedená.