Rezerváciu môžete urobiť na t.č. +421 948 904 404 alebo OnlineREZERVUJTE SI MIESTO

Oslavy a podujatia

Reštaurácia Green BUDDHA sa nachádza na Zelenej ulici v srdci Starého mesta. Je to ulica, ktorá spája dve dôležité tepny – Ventúrsku ulicu a Hlavné námestie.
Hlavná reštauračná a chilloutová časť sa tiahnu prízemím, popri ktorom sa z vonkajšej strany nachádza letná terasa. Pod prízemím je podzemná  – clubová časť Green BUDDHA, sprístupnená súkromným akciám.702638_4968475379077_1302001291_nNajväčšiu časť celého podniku tvorí reštauračná časť s barom. Interiér a sedenie je prispôsobené pódiu, ktoré je ideálnym miestom pre vystúpenia umelcov, tlačové konferencie či malé predstavenia.
Chilloutová časť je najpohodlnejšou časťou podniku. Nízke sedačkové sedenie a intímne osvetlenie je obľúbeným miestom, kde si môžete vychutnať  kávu či drink. Radi ju majú najmä fajčiari.
Reštauračnú časť a chilloutovú miestnosť spája šatňa.
Green BUDDHA vám pre súkromnú akciu ponúka aj spodnú clubovú časť. Jeho rozhloha je úmerná reštauračnej, keďže sa nachádza presne pod ňou. Využiť ju môžete ako galériu, priestor pre catering, večeru, párty, či vzhľadom pre dobrú akustiku a odsávanie aj ako diskotéku.

V prípade, že máte záujem usporiadať u nás narodeninovú párty, rodinnú oslavu či firemnú akciu, radi vás priestormi Green BUDDHA prevedieme a nezáväzne vytvoríme cenovú ponuku. Okrem cateringu ju dokážeme zabezpečiť aj po technickej /špeciálne ozvučenie, osvetlenie…/ či produkčnej  /umelci, hostesky, sbs…/stránke. Pre presnejšie informácie nás prosím kontaktujte mailom alebo zavolajte na 0944 044 048.