Rezerváciu môžete urobiť na t.č. +421 948 904 404 alebo OnlineREZERVUJTE SI MIESTO

O nás

Náš Šéfkuchár

Miroslav Stycinskij

Miroslav Stycinskij

Miroslav Stycinskij alebo „Miron“ pochádza z Vilniusu, hlavného mesta Litvy. Svoju kariéru ako TOP šéfkuchár začal práve tam, no život plný lásky k jedlu a hudbe ho priviedol k cestovaniu po svete – keď nakoniec na 5 rokov zakotvil v Thajsku, v Koh Samui.

Miron je ozajstným majstrom svojho umenia – a v jeho prípade ide naozaj o plný význam slova „umenie“. Nakoľko jeho koníčkami okrem varenia je aj grafický dizajn a hip-hopová hudba (istý čas pôsobil dokonca ako DJ), všetky jeho diela sú artistické – či už je to vizuálne alebo chuťovo.

Miron

Počas súťaže

Je držiteľom mnohých ocenení a víťazom množstva kuchárskych súťaží a cien, či už v domovskej Litve, Poľsku, Nemecku alebo Rusku.

Vás však určite zaujíma viac to, ako Mironove jedlá chutia…a na to nezostáva iné riešenie, ako ho prísť ochutnať.

No ručíme za to, že to bude zážitok.

Naša reštaurácia

Green Buddha Dezert

Green Buddha Dezert

Reštaurácia Green Buddha dostala svoj názov podľa farby historického domu, v ktorom sa nachádza, čiže zelená. Je to zároveň farba prírody, je príjemná a harmonizuje – čo sú pocity, ktoré by sme vám radi u nás „naservírovali“.

Naservírovať vám však chceme hlavne to, pre ste k nám prišli – jedlo. Naša filozofia je jednoduchá, umožniť vám vychutnať si top zážitok vďaka naším top ingredienciám a top šéfkuchárom. Starostlivosť o vašu spokojnosť pre nás nie je len nejaký marketingový ťah, neverili by ste, ako nám na nej záleží. Kuchyňa sa vyznačuje tradičnými thajskými jedlami, pripravenými netradične – badateľné sú západné vplyvy, pre chuťové preferencie európanov.

Taktiež spolupracujeme s lokálnymi pekárňami a výrobcami, aby sme vám mohli na stôl položiť len to najpoctivejšie, čo je možné vyrobiť. U nás nenájdete polotovary, šmejdy a ani skratky vo varení – všetko je maximálne úprimné, čomu nasvedčujú aj maximálne pozitívne recenzie našich návštevníkov.

Interiér reštaurácie je zariadený z čisto prírodných materiálov – dreva, ratanu a textílie. Personál vás usadí do nami osobne vybraného, ručne vyrobeného dreveného nábytku, privezeného z thajského Chang Mai, Bangkoku a z Indie. Dizajnéri Green Buddha ho obohatili aj niekoľkými vzácnymi kusmi starožitného ázijského nábytku, ktorý je kontrastom minimalistickému štýlu, v ktorom je prevedený celý koncept podniku.

Pridaj komentár